GPS lokátor do auta

GPS lokátor do auta vám pomůže sledovat kde přesně se pohybuje vaše auto. Některé modely dokonce umožňují sledovat i historii, kde auto jezdilo až 2 roky zpětně.

 

Jak GPS lokátor funguje?

Do GPS lokátoru je nutné vložit libovolnou SIM kartu na které můžete buď mít předplacený kredit, nebo paušální tarif. Ve chvíli kdy zavoláte na číslo sim karty, která je uvnitř lokátoru, tak se GPS lokátor aktivuje a zašle vám obratem SMS se souřadnicemi, kde se auto nachází. Pokud máte smartphone tak stačí jenom rozkliknout odkaz ve zprávě a rovnou se vám načte mapa s místem kde se lokátor nachází. Tato varianta je nazývána tzv. SMS tracking.

 

GPS lokátor s real-time online sledováním

Zajímavější varianta, než sledování přes SMS je real-time tracking v mapě. K využívání této služby je nutné do GPS lokátoru vložit SIM kartu s aktivovanými datovými službami. Díky tomu bude lokátor odesílat svoje pozice přímo na server, kde ukládá i veškerou historii. Po přihlášení do vašeho účtu si můžete veškeré záznamy prohlédnout.

Ideální variantou je GPS lokátor do auta, který je možné připojit na autobaterii. Díky tomu se nemusíte o dobíjení lokátoru starat.

 


Obchod prodávající sledovací zařízení

Profesionální GPS lokátor za skvělou cenu

Kvalitní GPS tracker do auta